Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Македонски преводи (2004) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hary_Potter_and_The_Prisoner_Of_Azkaban_MKD1CD19x 0.00titlovic
720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD44x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD44x 0.00titlovic
Harry.Potter.And.The.Prisoner.Of.Azkaban.2004.720p.BRRip.X... 1CD65303x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Prisoner of Azkaban downloadHarry Potter and the Prisoner of Azkaban SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Prisoner of Azkaban movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Хари Потер и Затвореникот од Азкабан (mac), Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (eng), Harry Potter and the Prisoner of Azkaban: The IMAX Experience (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (418578)
[ Have you seen this wizard? ] - It's Harry's third year at Hogwarts; not only does he have a new "Defense Against the Dark Arts" teacher, but there is also trouble brewing. Convicted murderer Sirius Black has escaped the Wizards' Prison and is coming after Harry.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle