Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Arsene Lupin Македонски преводи (2004) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Arsene Lupin преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Arsène Lupin (2004)1CD105x 8.00miskon (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toArsene Lupin downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [ru] | SND [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Arsene Lupin movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Adventures of Arsene Lupin (eng), Arsène Lupin (eng)
Рејтинг на филмот:5.4 / 10 (6091)
[ ] - As the daring thief Arsène Lupin (Duris) ransacks the homes of wealthy Parisians, the police, with a secret weapon in their arsenal, attempt to ferret him out.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle