Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Femme Fatale Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Femme Fatale movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Femme Fatale на 25 Мбит
The Magnificent Seven 2016 NEW HD-TS x26 (2198 MB) dcs.legends.of.tomorrow.201.hdtv-lol[ett (338 MB)
Captain.Fantastic.2016.720p.WEBRip.x264. (894 MB) Narcos.S01E09.720p.WEBRip.x264-TASTETV.m (1644 MB)
Femme Fatale преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Femme Fatale (2002)1CD112x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Femme Fatale downloadFemme Fatale SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Femme Fatale movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Femme Fatale (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (28774)
[ Nothing is more desirable or more deadly than a woman with a secret ] - A woman tries to straighten out her life, even as her past as a con-woman comes back to haunt her.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle