Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Bean Македонски преводи (1997) 1CD sub

Преземи: Bean movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bean на 25 Мбит
Narcos.S01E09.720p.WEBRip.x264-TASTETV.m (1644 MB) Nerve.2016.HDRip.XViD-ETRG.avi (700 MB)
Marvel\'s Luke Cage S01E13 720p WEBRip x (699 MB) Captain.Fantastic.2016.720p.WEBRip.x264. (894 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bean downloadBean SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Bean movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Bean (eng), Bean: L'ultime film catastrophe (eng), Bean: The Movie (eng), Bean: The Ultimate Disaster Movie (eng), Dr. Bean (eng), Mr Bean (eng), Mr. Bean: The Movie (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (76284)
[ The Ultimate Disaster Movie ] - The bumbling Mr. Bean travels to America when he is given the responsibility of bringing a highly valuable painting to a Los Angeles museum.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle