Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
инсталирај opensearch за пребарувачотРезултати 1 - 40 >> од 180 (0.117 секунди)
Ако добиете премногу резултати, пробајте со напредно пребарување функцијата
Име на филмотДодадениПреземениРејтинг на преводотРејтинг на филмотДодавач
Преземи на 25 Мбит
Ted.2.2015.1080p.BluRay.DTS.x264-HDS.mkv (7226 MB) 18/11/2015Once.Upon.a.Time.S05E09.HDTV.x264-KILLER (414 MB) 16/11/2015
Pitch.Perfect.2012.720p.BRrip.264.YIFY.m (799 MB) 19/11/2015Ted.2.2015.720p.BluRay.DD5.1.x264.RoSubb (5677 MB) 21/11/2015
Ted.2.2015.BluRay.THEATRICAL.CUT.720p.DT (4380 MB) 18/11/2015Family.Guy.S14E06.HDTV.x264-KILLERS[ettv (103 MB) 16/11/2015

next
TOPlist