Missing Plug-in An additional plugin is required to download the subtitles
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
инсталирај opensearch за пребарувачотРезултати 1 - 40 >> од 139 (0.118 секунди)
Можете да кликнете на хедер на табелата за сортирањерезултатите по име на колоната
Име на филмотДодадениПреземениРејтинг на преводотРејтинг на филмотДодавач
Преземи на 25 Мбит
A.Good.Man.2014.DVDRip.XViD-juggs[ETRG]. (697 MB) 19/08/2014falling.skies.409.hdtv-lol.mp4 (292 MB) 18/08/2014
Falling.Skies.S04E09.PROPER.720p.HDTV.x2 (921 MB) 20/08/2014Divergente.2014.BDRip.XviD.Dual.Audio-MA (948 MB) 23/08/2014
Person.of.Interest.S03E16.HUN.HDTV.XviD- (348 MB) 20/08/2014Godzilla.2014.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 (868 MB) 22/08/2014

next
TOPlist