Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Check if all profile fields have correct values

Profile for user: r1mas

Profile
Username:r1mas
Ranks: was enabled by os - Thu 21 Jan 13:45:13 2016 . Comment: a lot of spam
was enabled by os
Trusted member was disabled by os - Thu 21 Jan 13:45:13 2016 . Comment: removed trusted because of spam
E-mail:private
Registered on:Thu 25 Oct 17:42:01 2007 / Albania
Last login:Mon 8 Feb 18:52:22 2016 / Serbia
Downloaded subtitles:1383
Downloaded, not yet rated:561
Uploaded subtitles:972
Commented subtitles:8
Thanked subtitles:1
URL:www.albkino.info
Comment

log-in to post comments.


tatoos @ 2008-12-11 01:45:25
bravo per titra te lumt
ardiani @ 2008-12-25 18:02:03
te lumtë r1mas, veq vazhdo kshtu
airbesi @ 2009-01-07 11:50:10
www.titra.net.ms lshoja ni sy edhe a je i pajtimit me vazhdu qaty me postu tira
Leon983 @ 2009-01-31 03:59:32
mjeshter titrat e mr beans hollyday qe i kishe postu para ca kohe, un e morra dhe ja regullova kohen per divx dhe e postova prap, shpresoj se nuk ke asgje kunder, nese po ateher trego, se nuk e kam bere per fame, nuk kam shenuar emrin tim atje, por vetem qe tjeret te mund te sherbehen, te pershendes dhe pres pergjegje prej teje..tung Leon
r1mas @ 2009-01-31 04:10:33
Nuk kam kurgjo kunder vetem ceke per qfar frame e ke rregullu ose pi cilit uploader P,sh a e ke pa qka i qes une perfundi kanjer Dvdrip-axxo a qashtu diqka Tung mos ta nin hiq...
Leon983 @ 2009-01-31 06:00:42
ok.. flm per mirekuptim, desha me te pyet a ke titra per filmin American Gangster ose per The Usual Suspects..
leda87 @ 2010-09-17 23:57:43
ej filimin Piratet e Karaibeve veq i ke kopju prej ledaSnicker mos kshtu
albwzone @ 2009-02-08 21:29:21
Motren ku ta kesh per titrat qe ke rregullu...
Kosovar i felliq
TheReDnBlack1 @ 2009-03-18 04:15:46
o pidh po ti qin ty motrat kosovari :@
r1mas @ 2009-03-30 23:50:35
o pshurran bre ta dhethsha familjen se si kam kqyr hiq komentet qka karin e ki bre shipec
raqipr @ 2009-03-02 14:00:37
Te lumte per kete pune qe ben.Kerkoj nje ndihme te vogel,ja bashkengjis filmit titrat me te njejtin emer kur i shkruaj ne disc per ti pare ne dvd time ne televizor dhe tirat me dalin te vogla dhe veshtire te lexohen nga larg te lutem ka ndonje menyre per ti zmadhuar apo ndonje program qe i rregullon dhe i zmadhon.Te lutem me kthe pergjigje ne E-mailin tim [email protected] Te faleminderit
Aldo_Vl @ 2009-03-10 16:44:47
C'kemi r1mas!Desha te te pyesja cfare ID ne IDMB ka filmi 21 se nuk po e gjej?A mund te ma thuash sepse ti i ke postuar titrat e ketij filmi.Faleminderit.
Aldo_Vl @ 2009-03-10 16:46:47
U ngaterrova.Desha te thosha cfare ID ne IMDB ka filmi 21?Ne vend ta beja IMDB e bera IDMB.Faleminderit.
Aldo_Vl @ 2009-03-14 14:01:58
Te kam nxjerre dy titra qe do ti.Filmin Wanted dhe Iron Man.
Aldo_Vl @ 2009-03-14 23:37:57
Jo me vjen keq r1mas.Ka disa titra qe po i kerkoj edhe une
HellOfSteel @ 2010-03-02 01:51:14
Faleminderit që i kishe bërë upload titrave të mi për "Band of brothers" por akoma s'ishi gati. Doja ti bëja dhe një rregullim të mëtejshëm pastaj ti nxirrja këndej. Nejse s'ka problem. Shnet!
annamar1a @ 2013-04-06 19:13:20
@r1mas a eshte e mundur te uploadosh titra per 'Gifted Hands'(ben carson)? Eshte nje filem qe ime me do ta shoh :p por spo gjej kund titra shqip :/ keep up the good work btw :)
anonim123 @ 2013-06-22 17:51:41
Rimas flm shumë për titrat po nese ki mundsi me i bo titrat per filmin "The Croods"
ArtonZekerija @ 2014-08-08 19:51:20
Ju pershendes per Punen Tuaj.Nuk mund ti gjej askund titrat e filmit "Semum 2008" nese keni mundesi ti qitni ne kete faqe faleminferit per mirkuptim
TOPlist